Expoagriseed 2013’den beri Türkiye’de yetiştiricilere en kaliteli soğan tohumlarını sağlamıştır. Kendini işine adamış personelimiz yaptığımız işi sever ve tarım endüstrisine hizmet etmeye kararlıyız. Ekibimiz, size daha iyi hizmet verebilmemiz için paha biçilmez bilgi ve uzmanlığı en iyi ürünleri ve uygulamaları belirlememize yardımcı olan deneyimli yetiştiriciler ve iş liderlerinden oluşur

Yeni ürünler hakkında bilgi edinmek ve sektör trendlerinden haberdar olmak için tedarikçilerimizle zaman geçiriyoruz. Konya’daki tesisimizde kapsamlı deneme, ürün seçim sürecimizin bel kemiğidir. Expoagriseed, yetiştirme operasyonunuz için en iyi ürünleri seçmenize yardımcı olmak için en iyi soğan tohumu üreticilerinin en son çeşitlerini yetiştirir ve test eder.

Kayıtlı bir tohum teknisyeni tarafından yönetilen eksiksiz bir kurum içi tohum çimlendirme laboratuvarı, sunduğumuz her tohumda yüksek kalite standartlarımızın karşılanmasını sağlar. Yüksek teknolojili paketleme ekipmanımız ve modern depolama tesisimiz kaliteyi korur ve envanterimizi temiz ve güvenli tutar.